MarMar Copenhagen MarMar Copenhagen Leo Patina Leopard Pants Wine Leo (Broek)
€ 45,00 € 27,00
Coole broek met een subtiele baggy fit en steekzakken van het Deense label Mar Mar Copenhagen. De broek is uitgevoerd in de Wine leopardprint en gemaakt van heerlijk zachte stretch stof. Deze rode panterprint van de MarMar Cph AW19 winter collectie heeft
Lees de volledige productomschrijving
- SKU: KG341900184
Productomschrijving
Coole broek met een subtiele baggy fit en steekzakken van het Deense label Mar Mar Copenhagen. De broek is uitgevoerd in de Wine leopardprint en gemaakt van heerlijk zachte stretch stof. Deze rode panterprint van de MarMar Cph AW19 winter collectie heeft verschillende kleuren en is eindeloos te combineren met de nieuwe en oude collectie.
De Leo Print is de luipaardprint waar Mar Mar Copenhagen groot mee is geworden en deze leopard print is nog steeds hot! Labels for Little Ones heeft daarom altijd Leo Print items op voorraad in verschillende kleuren en stijlen. Is de maat die je nodig hebt even niet beschikbaar? Neem dan contact met ons op via WhatsApp of mail en wij zullen het voor je bestellen.
* Comfortabel model met elastische tailleband
* Uitgevoerd in panter print Wine Leopard print; rood met rosebrown accenten
* Comfortabel door de pasvorm en heerlijk zachte stof
* Gemaakt van OEKO-TEX gecertificeerde materialen
* MarMar Wintercollectie AW19 Loved Up is eindeloos te combineren
------------------------------------------
Productdetails:
Samenstelling materiaal: 93% rayon 7% spandex
Wasvoorschrift:
* wassen met gelijke kleuren
* wassen op 40°C
* centrifugeer op lagere toeren
* niet geschikt voor de droger
* strijken op lage temperatuur
Reviews Schrijf je eigen review
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review